יום ראשון, 30 בנובמבר 2014

Egged Integrated Yadwire solution, to provide In-browser content injection through WiFi


בקצרה:הזרקת פרסומות בזמן נסיעה באוטובוסים של אגד


לרוב אני מתמקד באבטחת מידע,הפעם המיקוד יהיה טכנולוגיה עם נגיעות קטנות לאבטחת מידע/פרטיות.

חברת אגד, הוסיפה בימים האחרונים מערכת חדשה, לצורך מיצוי מקסימלי של תשתית האינטרנט האלחוטי באוטובוסים.
המערכת מסופקת על ידי חברת  Yadwire
מתוך אתר החברה:

"Targeted Advertising Platform

WiFi monetization by a patent pending system that allows us to inject any kind of content including ads, during the browsing session rather than just on the landing page like our competitors. Our deployment will allow advertisers to advertise by geo-location and segment in order to pinpoint the right audience.

Cloud Services
Simplicity in creating and editing landing and connection pages (and much more) with Yadwire’s back office and studio. Instead of paying an outrageous amount on a WiFi system with a landing page, with us it can be done in a minute, online! We have a series of products to offer as a WiFi service and they are all cloud based.

Management system
With our cloud management system, every WiFi owner or other IP related technology owner can manage messages, ads and any kind of content from the cloud. Owners can also communicate with their guest/employees on a real time basis."

אם עד היום התרגלתם לראות פרסומות על האוטובוסים של אגד, בקרוב תוכלו לצפות בפרסומות גם בזמן גלישה בזמן נסיעה,ואולי קצת יותר.

לא ברור עדיין מה מידת המעקב אחר הגולשים, אבל יש כאן מהפכה ביחס ליכולת של בתי עסק וגופים לפרסם פרסום ממוקד ומפולח למשתמשי הקצה ברשת האלחוטית.

כחלק ממכלול השירותים של השירות שמציעה Yadwire, היא מאפשרת פרסום ממוקד, שמשתלט על חלקים ממסך המחשב או הטלפון האישי של הגולש,לדוגמא באוטובוס של אגד.אישית, אני בעמדה דואלית כלפי הנושא.
אני בעד תיעול של מערכת האינטרנט האלחוטי, אבל נגד איסוף פרטים אישיים.

אני חושב שאגד שהייתה הראשונה שהטמיעה אינטרנט אלחוטי באוטובוסים בישראל, מאמצת כאן חידושים טכנולוגיים שיקדמו אותה ויש לברך אות על הנושא.

מנגד, יש לשים לב לאבטחת המידע והפרטיות של הלקוחות.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה